GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 10245318
nr 1024 5318
Skålar
2 st, Kina, Sent 1800-tal, Nagg, diameter: 18 längd: 28 cm
Utrop:
400 kr
måndag 14 mars 2016
kl 20:55:14